ÚvodSlužbyPojištění

Pojištění

EY-poistenie-Pantaenius-brochure-A5-01.pdf

Jak důležité je pro pro Vás mít pocit jistoty...

...být správně pochopen?

Při sjednávání pojištění Pantaenius budete jednat s odborníky na pojištění jachet, nikoliv s anonymními agenty call centra. Díky tomu se můžete spolehnout, že dobře rozumíme potřebám mořeplavců a majitelů motorových lodí a člunů. Dobře vám poradíme a navíc vámm dáme spoustu tipů, jak předcházet škodám, jak zajistit bezpečný provoz lodi, jak postupovat při jejím zazimování atd.

... vědomí, že jste pojištěni u nejoblíbenějšího poskytovatele pojištění lodí?

Naše pojištění využívá již více než 80 000 majitelů plavidel, kteří v nás vložili svou důvěru. Staňte se i vy klientem naší pojišťovny a čerpejte výhody nejspolehlivějšího pojištění na trhu. Podmínky našeho pojištění jsou jasné, spravedlivé a transparentní, a proto pro vás bude snadné se rozhodnout, co přesně vám vyhovuje. Pro nás není nic problémem.

...být finančně zabezpečený?

Pokud si svou jachtu pojistíte u naší společnosti, smluvíte si s námi částku, kterou od nás obdržíte v případě totální škody. Pak už se nemusíte ničeho bát. Naše pojištění vás ochrání před finanční ztrátou a případně vám umožní koupi nového, stejně kvalitního plavidla. 

...mít jistotu, že v nouzové situaci nezůstanete bez pomoci?

Jsme tu pro vás, kdykoliv nás budete potřebovat. V naléhavých případech se můžete obrátit na naše odborníky 24 hodin denně. Jsme připraveni vám kdykoliv poskytnout své rady a odborní zkušenosti, ale i kontakty našich 35 000 spolupracovníků z celého světa. Ve vážných situacích jsme připraveni podniknout okamžité kroky k zabránění dalších škod.

...ušetřit peníze?

Za desítky let svého působení na trhu pojištěn' jachet jsme načerpali jedinečné zkušenosti s oceňováním plachetnic a motorových člunů. Nabízíme nejvýhodnější ceny pojištění na trhu pro členy různých asociací vodních sportů, pro vybrané oblasti plavby a pro celou řadu typů lodí. S námi můžete opravdu ušetřit.