PRESTIGE 620 S, TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

Tento model 60 stop dlouhé jachty PRESTIGE s posuvnou střechou přichází s originálními prvky, které pro motorovou jachtu této velikosti rozhodně nejsou typické. Model PRESTIGE 620 S byl navržen s cílem uspokojit přání zákazníků toužících po 60-stopé jachtě PRESTIGE, která by se však držela koncepce express. Model „S“ byl vytvořen přímo pro ně.

Výrazné, štíhlé křivky trupu tohoto modelu ukrývají překvapivě prostorný interiér. Tato motorová jachta flybridge spojující sportovní prvky s elegancí vás okouzlí svým prostorným interiérem a posuvnou střechou, díky níž můžete v mžiku zaplavit obytný prostor jachty denním světlem a čerstvým vzduchem. Jachta PRESTIGE 620 S je opravdu všechno, jen ne malá. Nabízí vám to nejlepší z obou světů.

PRESTIGE 620 S – SPORTOVNÍ FLYBRIDGE PRO PŘÍZNIVCE MOTOROVÝCH JACHET EXPRESS

Tým designérů z Garroni Design přepracoval koncepci motorové jachty express tak, aby spojovala ideální prvky motorové jachty express, kterými jsou elegantní styl, dlouhé linie a skvělý výkon, s pohodlím jachty typu flybridge. Díky tomu si teď můžete život na moři skutečně užít.

PRESTIGE 620 S – VÝKON A ÚČINNOST PALIVA

Model PRESTIGE 620 S nabízí skvělou kombinaci výkonu a účinnosti paliva. Systém Volvo IPS 900 dokáže jachtu pohánět rychlostí až 30 uzlů a přitom poskytuje mimořádnou úroveň pohodlí, nízkou hlučnost a nízkou spotřebu paliva. Díky tomu se PRESTIGE 620 S řadí k jachtám s největší účinností paliva ve své třídě a velikosti.

Technická specifikace

Délka lodě:19,50 M
Šířka lodě:5,12 M
Ponor:1,32 M
Výtlak plavidla:22.500 KG
Výtlak pri plném zatížení:31.150 KG
Maximální rychlost:30 KN
Cestovní rychlost:25 KN
Motorizace:2 x Volvo Penta IPS 950
Objem palivových nádrží:2.800 L
Objem vodných nádrží:800 L
Objem septických nádrží:320 L + 208 L
Počet kajut:3+1
Počet lužek:6+2
Kategorie:B-14 / C-18
Návrh & design:GARRONI DESIGN, MICHEAEL PETERS DESIGN, JP CONCEPTS, PRESTIGE ENGINEERING

Mám zájem