PRESTIGE 560 FLY

Díky velkému úspěchu jachet PRESTIGE 500 se společnost PRESTIGE rozhodla rychle pracovat na dalším vývoji nových modelů této řady. Model PRESTIGE 560 navíc obohatila o nové prvky, díky nimž se tato jachta bezpochyby stane vítězem ve své kategorii.

Elegantní nový model jachty PRESTIGE z dílny týmu designerů Garroni využívá netradiční designová řešení sledující tři základní zásady, jimiž jsou: vyvážený design, mimořádná plavbyschopnost a maximální možné pohodlí na palubě.

HARMONIE V DESIGNU

Elegantní, nezaměnitelný design této motorové jachty je charakteristický svým protáhlým tvarem a výrazným puncem osobitosti. Podlouhlý profil řídícího můstku flybridge je dokonale začleněný do designu jachty. Interiér je řešen důmyslně tak, aby poskytoval co největší pohodlí. Je ukázkou mistrovské inovace co do celkové koncepce i uspořádání obytného prostoru.

IDEÁLNÍ SPOJENÍ – TVAR TRUPU / POHON

Zručnost tvůrců značky PRESTIGE je patrná již při pohledu na design trupu lodi, který vznikl ve spolupráci s designérskou skupinou Jakopin. Elegantní zúžení do špičky do V bylo u tohoto modelu dovedeno k dokonalosti tak, aby znásobilo výkon dvou silných motorů Cummins QSC 600 HP napojených na inovované pohonné jednotky Zeus.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ NA PALUBĚ

Paluba je uspořádaná tak, aby co nejvíce usnadňovala život na lodi. Nabízí proto široké boční paluby, zastřešenou sluneční palubu na přídi a prostorný kokpit propojený s velkou hydraulickou koupací platformou a nástupním můstkem na zádi. Kokpit je umístěný vedle kuchyňky a je zakrytý velkým řídícím můstkem flybridge. Z kokpitu je přímý vstup do světlem zalité kajuty na zádi. PRESTIGE 560 se pyšní řídícím můstkem flybridge velikosti XXL, který je u 55 stop dlouhých motorových jachet něčím skutečně neobvyklým, a patří proto mezi hlavní přednosti tohoto modelu.

ZCELA NOVÉ ŘEŠENÍ VNITŘNÍHO PROSTORU

Řešení interiéru modelu PRESTIGE 560 zapojuje a ještě dále propracovává všechny prvky, jež proslavily řadu PRESTIGE 500, zejména pak obrovský obytný prostor, který se celý rozkládá na jedné úrovni. Prostorná kuchyňka je přímo propojena s kokpitem a salonem, a s dokonalou nenápadností tak zapadá do celkového řešení vnitřního prostoru. Je výhodně umístěna tak, aby umožňovala snadný přístup zevnitř i zvenku.Skutečné překvapení modelu PRESTIGE 560 se však skrývá pod palubou, v obrovské kajutě pro majitele jachty se samostatným přístupem, koupelnou a vestavěnou šatnou. Tento exkluzivní prvek obvykle nabízejí pouze jachty daleko větší velikosti

Technická specifikace

Délka lodě:17,92 M
Šířka lodě:4,79 M
Ponor:1,17 M
Výtlak plavidla:17.700 KG
Výtlak pri plném zatížení:24.100 KG
Maximální rychlost:30 KN
Cestovní rychlost:24 KN
Motorizace:2 x Cummins QSC 8,3
Objem palivových nádrží:2.200 L
Objem vodných nádrží:2.200 L
Počet kajut:3+1
Počet lužek:6+1
Kategorie:B-12 / C-14
Návrh & design:J&J DESIGN, JP CONCEPTS, GARORONI DESIGN, PRESTIGE ENGINEERING DPT

Mám zájem