PRESTIGE 500 S

Model Prestige 500 S svými vlastnostmi dokonale zapadá do filosofie značky Prestige: pyšní se čistým designem, skvělou plavbyschopností, jednoduchým a elegantním stylem a prostorností. Model Prestige 500 S nabízí veškeré pohodlí běžné pro mnohem větší motorové jachty.

Výraznými designovými prvky této velké jachty typu coupé jsou pohodlný salon zakrytý velkou posuvnou střechou a posuvné dveře na zádi vedoucí do prostorného kokpitu s garáží na člun. Salon i kokpit jsou na stejné úrovni. Jachty v provedení coupé jsou vhodné jak pro cestování, tak i pro odpočinkové denní výlety v plavební sezóně. Díky širokému trupu zužujícímu se do špičky tvaru „V“ jachta splňuje všechny požadavky které v dnešní době klient požaduje, jako je rychlost, stabilita a pohodlí na palubě.

Jachta Prestige 500 S se může pochlubit čistým a moderním stylem vyznačujícím se jednoduchou, nenásilnou elegancí. Vysoká, mohutná konstrukce lodi s okny charakteristického tvaru je pro značku Prestige typická a jachty Prestige jsou díky ní okamžitě rozpoznatelné. Inovovaný design modelu Prestige 500 S je postaven na využití velkých skleněných ploch. Mezi jeho nezaměnitelné prvky patří například elegantní odsuvní střecha, nebo tvary bočních oken a čelního skla. Dokonalou harmonii obytného prostoru podtrhuje velká rolovací střecha dosahující až do půlky moderně řešeného kokpitu. Model Prestige 500 S vyniká na trhu svou přirozenou, nadčasovou elegancí.

ŽIVOT NA PALUBĚ JACHTY PRESTIGE 500 S USNADŇUJE USPOŘÁDÁNÍ VEŠKERÉHO OBYTNÉHO PROSTORU NA JEDNÉ ÚROVNI.

Prostorný salon ve tvaru písmene U má ze všech stran okna, a může se díky tomu pochlubit panoramatickou vyhlídkou a dostatkem přirozeného světla. Posuvné skleněné dveře a velká otevírací střecha Vám zabezpečí, provzdušnění interiéru abyste si pobyt na moři mohli maximálně užít. Kuchyňka na zádi je umístěná mezi dvěma hlavními obytnými plochami – salonem a kokpitem. Skvěle tak zapadá do celkového plánu uspořádání paluby. 

Kajuta pro majitele lodi je vybavená vlastní toaletou a sprchou a navíc splňuje dvě velmi důležitá kritéria: má samostatný přístup ze salonu a je velmi prostorná. Díky širokým oknům, stylově zařízenému interiéru a vybavení, je prostor kajuty mimořádně pohodlný.

Hlavním prvkem prostorné kajuty pro hosty je dvojlůžko, jenž lze přestavět na dvě samostatná lůžka. Kajuta disponuje vlastní toaletou, která je přístupná i ze salonu.

Ve třetí kajutě jsou dvě samostatná lůžka, které lze je spojit v jedno dvojlůžko, nabízející daleko větší pohodlí než lehátka, jež jsou běžným standardem vybavení třetích kajut. 

 Na palubě lodě se nachází prostorný kokpit, který sousedí s vnitřním salonem a kuchyňkou, s nimiž je propojen prostřednictvím posuvných dveří. Při maximálním zasunutí všech tří panelů dveří se místnost kokpitu spojí se salonem, a přirozeně ho tak prodlouží. Kokpit lodě je otevřený, celý prostor je možné překrýt rolovací střechou. Další skládací stříška proti slunci se nachází na přídi na přídi, kde je integrovaná do předních lehátek na slunění, které  jsou vybaveny polohovatelnými opěrkami.

Technická specifikace

Délka lodě:15,20 M
Šířka lodě:4,50 M
Ponor:1,02
Výtlak plavidla:13.500 KG
Výtlak pri plném zatížení:18.200 KG
Maximální rychlost:30 KN
Cestovní rychlost:25 KN
Motorizace:2 x Volvo Penta IPS 600
Objem palivových nádrží:1.300 L
Objem vodných nádrží:640 L
Počet kajut:3+1
Počet lužek:6+1
Kategorie:B-12 / C-14
Návrh & design:J&J DESIGN, JP CONCEPTS, GARRONI DESIGN

Mám zájem