PRESTIGE 620

TAJEMSTVÍM ÚSPĚCHU NOVÉHO MODELU PRESTIGE 620 JE INOVACE

 Jedná se o nový model flybridge zbrusu nového stylu vytvořeného týmem Garroni Design pro novou generaci jachet PRESTIGE. Tento nový model PRESTIGE přichází s novým designem flybridge pyšnícím se plynulými, moderními liniemi, které kráčejí ve šlépějích designových prvků poprvé použitých u modelu PRESTIGE 500. Díky inovovanému designu si model PRESTIGE 620 ještě více upevní své vedoucí místo na trhu 60 stop dlouhých jachet.

PRESTIGE 620 - IDEÁLNÍ POHONNÝ SYSTÉM VOLVO IPS 900 

Design trupu lodi byl speciálně navržen pro inovativní pohonný systém Volvo IPS. Pochází z dílny světově uznávaného lodního inženýra Michaela Peterse a může se pyšnit výjimečnou plavbyschopností. Vzhledem k tomu, že společnost PRESTIGE stála na samotném počátku vývoje tohoto tvaru trupu navrženého speciálně pro vrtulový pohonný systém IPS, stojí nyní v oblasti této technologie na samotné špičce. 

PRESTIGE 620 – VÍTR DO PLACHET VAŠEHO POHODLÍ

Obytný prostor jachty PRESTIGE 620 nabízí výjimečný prostor a pohodlí, který je běžný pouze u daleko větších jachet. Mezi jedinečné výhody tohoto modelu patří například panoramatická vyhlídka na moře, centrálně umístěná kuchyňka a mimořádně veliká kajuta pro majitele jachty. Prostornost interiéru si v ničem nezadá s dispozicemi 65stopých jachet. Díky tomu všemu se tato 60 stop dlouhá jachta těší takovému úspěchu.

PRESTIGE 620 byla poprvé předvedena na výstavě Cannes Boat Show v roce 2012.

Technická specifikace

Délka lodě:19,50 M
Šířka lodě:5,12 M
Ponor:1,32 M
Motorizace:2 x Volvo Penta IPS 950
Objem palivových nádrží:2.800 L
Objem vodných nádrží:800 L
Objem septických nádrží:320 L + 208 L
Počet kajut:3+1
Počet lužek:6+2
Kategorie:B-14 / C-18
Návrh & design:GARRONI DESIGN, MICHAEL PETERS DESIGN, JP CONCEPTS, PRESTIGE ENGINEERING DPT

Mám zájem