PRESTIGE 560 S - PŘEDSTAVA COUPÉ PODLE PRESTIGE

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ NA PALUBĚ

Nový model PRESTIGE 560 S rozvíjí koncepci vytvořenou pro jachty express, jejichž řada začala modelem PRESTIGE 500 S.

UNIKÁTNÍ KONCEPCE

Motorové jachty typu coupé z dílny společnosti PRESTIGE nabízejí velký obytný prostor, který vznikne otevřením širokých vstupních dveří mezi salónem a zadním kokpitem. Střechu salónu je možné otevřít elektrickou posuvnou střechou, čím se Vám naskytne krásny výhled na nebe při večerní relaxaci a zároveň se salón lodě provzdušní. Kokpit je možné zastínit plachtovou markýzou s elektrickým ovládáním. Díky kombinaci těchto prvků se model PRESTIGE 560 S ideálně hodí na cesty v jakýchkoliv zeměpisných šířkách. Na rozdíl od tradičních motorových jachet typu express totiž umožňuje pohodlné cestování v jakémkoliv počasí.

MINI-FLYIBRIDGE SE SLUNEČNÍ PALUBOU – DALŠÍ INOVACE ZNAČKY PRESTIGE

Mini-flybridge s přístupný po schůdcích je prvkem, který byl na jachtách této velikosti použit vůbec poprvé. Je možné ho překrýt plátěnou bimini stříškou. Mini-fly nabízí další prostor pro odpočinek během plavby i při kotvení.

KOKPIT, VE KTERÉM SI UŽIJETE SLUNCE I MOŘE

Díky velkorysým rozměrům kokpitu jachty PRESTIGE 560 mohli designéři do prostoru umístit pohodlné sezení konvertibilní na slunečnú palubu – Relax bench. Na požádání lze kokpit dovybavit sluneční střechou na elektrické ovládání. Přístup do moře Vám umožní velká hydraulická koupací platforma na zádi, která rovněž slouží k umístění nafukovacího člunu.

Technická specifikace

Délka lodě:17,92 M
Šířka lodě:4,79 M
Ponor:1,17 M
Výtlak plavidla:17.450 KG
Výtlak pri plném zatížení:23.640 KG
Maximální rychlost:31 KN
Cestovní rychlost:24 KN
Motorizace:2 x Cummins QSC 8,3L
Objem palivových nádrží:2.200 L
Objem vodných nádrží:800 L
Počet kajut:3+1
Počet lužek:6+1
Kategorie:B-12 / C-14
Návrh & design:J&J DESIGN, JP CONCEPTS, GARRONI DESIGN

Mám zájem