ÚvodAktualityNABÍDKA PRONÁJMU LODÍ 2017

NABÍDKA PRONÁJMU LODÍ 2017

Na letošní sezónu jsme pro Vás připravili vyjímečnou nabídku pronájmu člunů, lodí a mnoho zájímavého příslušenství, které Vám zpříjemní chvíle u vody nebo na vodě.

Naše základna se nachází v přístavu D-Marin Sukošan, kde poskytujeme naše služby. Níže naleznete seznam člunů a lodí, které nabízíme k pronájmu.

10 člunů JEANNEAU CAP CAMARAT 6,5WA MY2017 je připraveno k pronájmu jak pro denní výlety tak i pro zájemce, kteří si pronajali apartmán nebo kemp a chtějí si zpříjemnit chvíle u moře. Na uvedený typ člunu Vám stačí oprávnění na vedení plavidla, občanský průkaz a platební karta. Po sepsání smlouvy a zaplacení depozitu můžete s plavidlem během 15min vyplout na moře. Více informací o nabídce naleznete zde.

SEA RAY 260 SUNDANCER MY2014

SEA RAY 260 SUNDANCER je loď typu daycruiser a poskytuje pohodlný prostor pro čtyřčlennou rodinu. Loď je poháněna jedním motorem Mercruiser 350 magnum s výkonem 350 koňských sil. Přední sluneční paluba poskytuje dostatek místa pro slunění a kokpit překrytý velkou bimini plachtou zase dostatečně ochrání před prudkým letním sluncem. Více informací o nabídce naleznete zde.

JEANNEAU LEADER 40 HT MY2017

Jeanneau Leader 40 HT je sportovní loď s dvěma kajutami, prostorným kokpitem a hydraulickou platformou. Loď je poháněná dvěma motory Volvo Penta D6 s výkonem 370 koňských sil, s možností ovládání joystikem. Tato loď nabízí pohodlnou dovolenou s kapacitou pro 4 - 6 osob. Více informací o nabídce naleznete zde.

PRESTIGE 420 S MY2016

Prestige 420 je sportovní loď s dvěma kajutami se salónem, který je konvertibilní na další spaní pro dvě osoby. Prostorný kokpit a hydraulická platforma poskytuje maximální komfort pro pohyb a vstup do vody. Loď je poháněná dvěma motory Volvo Peta IPS500 s výkonem 2 x 370HP s možností ovládání joystikem. Tato loď nabízí pohodlnou dovolenou s kapacitou pro 4 - 6 osob. Více informací o nabídce naleznete zde. 

PRESTIGE 500 FLYBRIDGE MY2017

Prestige 500 je loď s třemi kajutami a prostorným salónem. Prostorný kokpit umožňuje pohodlné sezení pro 6 osob. Velice prostorný flybridge s grilem a lednicí se Vám zalíbí, až budete grilovat s posádkou na moři nebo v přístavu. Hydraulická platforma poskytuje maximální komfort pro pohyb a vstup do vody. Loď je poháněna dvěma motory Volvo Peta IPS 600 s výkonem 2 x 435 koňských sil s možností ovládání joystikem. Tato loď nabízí pohodlnou dovolenou s kapacitou pro 6 osob. Více informací o nabídce naleznete zde.

WALLY POWER 55 MY2013

Wally Power 55 je loď vyrobena na zakázku s třemi kajutami a velkým venkovním prostorem. Prostorný kokpit umožňuje pohodlné sezení a zábavu pro 10-12 osob.  Hydraulická platforma poskytuje maximální komfort pro pohyb a vstup do vody. Loď je poháněna dvěma motory Volvo Penta IPS 1200 s výkonem 2 x 900 koňských sil s možností ovládání joystikem. Tuto loď nabízíme pouze s profesionálním kapitánem a je určena pro exkluzivní dovolenou s kapacitou pro 5-6 osob. Více informací o nabídce naleznete zde.

PRESTIGE 620 FLYBRIDGE MY2013

Prestige 620 je loď s třemi kajutami a prostorným salónem. Prostorný kokpit umožňuje pohodlné sezení pro 8 osob. Velice prostorý flybridge s grilem a lednicí se Vám zalíbí až budete grilovat s posádkou na moři nebo v přístavu. Hydraulická platforma poskytuje maximální komfort pro pohyb a vstup do vody. Loď je poháněna dvěma motory Volvo Peta IPS 900 s výkonem 2 x 700 koňských sil s možností ovládání joystikem. Tuto loď nabízíme pouze s profesionálním kapitánem a je určena pro exkluzivní dovolenou s kapacitou pro 6 osob. Více informací o nabídce naleznete zde.

Pronájem lodí